Nová ŠKODA Fabia

Rádi bychom se s vámi podělili o zprávu, že dlouhodobě očekávaný termín příchodu zbrusu nového modelu ŠKODA FABIA je tu. Den, kdy se budete moci seznámit osobně s tímto vozem je čtvrtek 16. 9. 2021.

Od premiéry prvního modelu ŠKODA FABIA uplynulo již neuvěřitelných 22 let. Za tuto dobu se stal velmi oblíbeným a vyhledávaným vozem mezi českými řidiči. S příchodem čtvrté generace se nabízí nejvelkorysejší prostor, včetně zavazadlového, ve své třídě, vyšší komfort a spoustu nových asistenčních systémů, díky nimž bude každá vaše jízda bezpečnější a pohodlnější.

Nová ŠKODA FABIA se zkrátka má čím pochlubit a věříme, že vás okouzlí na první pohled i díky novému charismatickému exteriéru. Podrobnější informace o tomto krásném voze najdete ZDE.

Jsme si jisti, že až navštívíte některý z našich showroomů a vyzkoušíte si nový model ŠKODA FABIA na vlastní kůži, budete nadšeni stejně jako my. Přijďte si prohlédnout a otestovat si nový vůz ŠKODA FABIA na naše pobočky ve Vrchlabí, Nové Pace, Chlumci nad Cidlinou, Mladé Boleslavi a Praze Holešovicích.

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů

Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů

Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů

Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů